Software pro restaurace POS Expert

Zajistíme Vám

 • Implementaci do Vaši provozovny na míru
 • Kompletní nastavení
 • Proškolení personálu
 • Dodatečné úpravy a aktualizace
 • Flexibilní servis dle Vašich potřeb
 • Vzdálenou správu systému

Restaurační software Pos Expert -
Restaurační software Pos Expert -
Restaurační software Pos Expert -
Restaurační software Pos Expert -
Restaurační software Pos Expert -

Umíme nastavit Váš systém opravdu efektivně!

Díky dlouholetým zkušenostem nastavíme Váš systém efektivně, přesně podle Vašich představ a za velmi rozumnou cenu! Dokážeme velmi dobře pochopit Váš provoz a restaurační systém POS Expert naladit tak, aby Vám přinesl maximální užitek a minimum starostí! V případě zájmu zajistíme také průběžnou správu.

O systému POS Expert Restaurace

Tento moderní restaurační systém je určen pro nejrůznější provozy všech velikostí, jako jsou restaurace, bary, provozovny rychlého občerstvení, pizzerie apod.

Díky propojení pokladny se skladovými zásobami nabídne vždy aktuální přehled o stavu sortimentu. Je velmi sofistikovaně řešen a díky své logicky propracované struktuře a bezpečnostním prvkům poskytuje dokonalou ochranu před nepoctivým personálem.

Jednoduše Vám také poskytne téměř libovolné výstupy ve formě grafů a tiskových sestav a Vy tak máte vždy dokonalý přehled o tržbách, obrátkovosti zásob, ziscích, nebo výkonnosti zaměstnanců.

Restaurační systém POS Expert se dodává v několika verzích dle velikosti Vašeho provozu. V případě potřeby rozšíření nabízí kdykoliv v budoucnu možnost přechodu na pokročilejší verze.

Systém POS Expert je designově propracovaným nástrojem a díky logickému členění a intuitivnímu ovládání lze zvládnout obsluhu tohoto systému velmi jednoduše. Je možné ho zprovoznit jak na stolních počítačích, tak v notebooku, nebo na POS zařízeních. Je možné ho ovládat nejen pomocí klávesnice, nebo čtečky čárových kódů, ale samozřejmě také pomocí dotykové obrazovky.

Cena

 • Nastavení základních klapek, karet, kalkulací

Záleží na velikosti provozu a počtu středisek. Cena od 5000,- Kč.

 • Kompletní měsíční vedení

Zahrnuje nahrávání dokladů, inventury, založení, nebo úpravy, statistiky. Cena od 7000,- Kč.

 • Hodinová sazba

Dle konzultace - 1h/400,- Kč.

Restaurační systém POS Expert se skládá z několika modulů:

 • Skladové hospodářství
 • Pokladna
 • Mobilní číšník
 • Restaurace
 • Fakturace a objednávky
 • Reporty
 • Adresář kontaktů

Modul Restaurace

Tento modul nabízí velmi flexibilní možnosti nastavení, kdy si na obrazovce lze libovolně rozložit a natočit jednotlivé stoly tak, aby odpovídaly rozmístění ve Vaší provozovně. Díky definici realizačních středisek je možné v tomto softwaru pro restaurace nastavit tisk objednávek na konkrétní úseky (bar, kuchyně atp.). Na pokladně lze markovat libovolný počet objednávek na každý stůl, který se poté barevně odliší podle toho, zda je na něm otevřena objednávka, účtenka k inkasování, nebo zda je stůl prázdný. Objednávky lze libovolně rozdělovat, seskupovat, a přesouvat mezi jednotlivými stoly. Součástí funkcí tohoto modulu je také možnost rozpisu tržeb dle realizačních středisek (tržba za bar, tržba za kuchyni atp.), odpis surovin, výpočet nákladů a mnoho dalších užitečných funkcí.

Mobilní číšník

Mobilní číšník umožní obsluhujícímu personálu markovat objednávky přímo u stolu hosta pomocí tabletu, nebo mobilního telefonu. Modul lze zprovoznit na operačních systémech Android, iOS i Windows a díky tomu ho lze použít i ve spojení s nejlevnějšími zařízeními.

Skladové hospodářství

Restaurační systém POS Expert poskytuje důkladně propracovaný modul skladového hospodářství, který umožňuje evidenci neomezeného počtu skladových položek. Ke každé položce je možné přiřazení mnoha parametrů, jako jsou fotografie, čárové kódy, popisky atp. Ke každé položce je navíc možné přiřazení více prodejních cen v různých sazbách DPH. Toto skladové hospodářství Vám umožní také evidenci výrobků, které se skládají z více položek a tak lze vytvářet i složité receptury pro výrobu jídel a nápojů. Při prodeji poté dochází k automatickým odpisům ze zásob na skladě. Nezbytnou funkcí je také možnost provádění příjemek, výdejek, převodů a inventur.

Adresář kontaktů

Modul Adresář kontaktů umožňuje přehlednou správu a evidenci zákazníků, zaměstnanců, odběratelů a dodavatelů. U jednotlivých zákazníků lze poté sledovat jejich útratu, návštěvnost a lze jim také nastavovat individuální slevy nebo zákaznický kredit.

Fakturace a objednávky

Součástí softwaru pro restaurace POS Expert je také modul Fakturace a objednávky, který slouží k evidenci přijatých a vydaných faktur a objednávek s automatickou vazbou na sklady. Nabízí rovněž možnost generování příjemek, výdejek, dobropisů k již vystaveným fakturám, hromadné generování faktur po časových úsecích, nebo generování faktur na základě vystavených dodacích listů.

Tiskové reporty

Tento modul restauračního systému POS Expert nabízí velké množství tiskových reportů, které Vám poskytnou různé druhy výsledků. Od přehledu tržeb přes statistiky, přehledy skladových zásob, receptury až po seznamy skladových dokladů. Všechny reporty je možné jak tisknout, tak také exportovat do formátu XLS, DOC, nebo PDF.