JÍZDA VELOREXEM

Tipy na výlet

Spolujízda legendární tříkolkou Velorex!

To je hadrák, pane, ten neublíží - ten leští!!

Líbí se Vám Velorex? Nabízíme Vám nejen svezení v této legendární tříkolce!

Jízda-Velorexem_1 Jízda-Velorexem_2 Jízda-Velorexem_3 Jízda-Velorexem_4


Nezapomenutelný dárek pro Vaše blízké.

Rádi byste věnovali jízdu Velorexem jako dárek? Vystavíme pro Vás originální Voucher.

Voucher_vzor


Trasa A – SLAPSKÁ PŘEHRADA

Začátek trasy začíná ve Staré Huti u Dobříše na parkovišti u nákupního střediska a povede přes obec Mokrovraty – dále pak přes městečko Nový Knín, kde je muzeum zlata (v případě zájmu můžu zastavit a nafotit) , dále pak projdeme obcí Slapy až na přehradu, kde je možné opět zastavit a nafotit, pokračujeme na vyhlídku v Rabyni s krásným výhledem na okolí Vltavy a v sezóně fungujícím občerstvením. Poté budeme pokračovat až na Živohošťský most, kde je také možné udělat pauzu a několik hezkých fotografíí. Dále nás zavede cesta zpět přes Cholín – Korkyni – Nový Knín a zpět do cíle do Staré Hutě u Dobříše. Trasa má cca 58 km a délka 1.30 h s přestávkami.

Cena jedné trasy je 2499,- Kč


Trasa B – SEDLČANSKO /VĚTRNÝ MLÝN – PŘÍČOVY/

Začátek trasy začíná ze Staré Hutě u Dobříše na parkovišti u nákupního střediska a povede přes obec Mokrovraty – dále pak přes městečko Nový Knín, kde je muzeum zlata (v případě zájmu můžu zastavit a nafotit) , dále pak přes obec Libčice až na most u Cholína, přejedeme Vltavu a projedeme obcí Křepenice kde je zachoválá tvrz (v případě zájmu na příhodném místě můžu opět zastavit na focení) a pak pokračujeme směrem na město Sedlčany, výrobce sýru Hermelín, kde prakticky projedeme celý městem a po krátké jízdě do kopce už odbočujeme na zajímavé místo této jízdy a to zbytky větrného mlýna Holandského typu Příčovy patrně ze 17 století, kde je možnost vytvořit krásné fotky. Po melé příjemné pauze projdeme obcí Dublovice a Nečín až na město Dobříš ve kterém je možné nafotit se před zámkem na malém parkovišti. Poté se budeme vracet zpět na parkoviště ve Staré Huti u Dobříše. Trasa má cca 62 km a délka 1.40 h s přestávkami.

Cena jedné trasy je 2499,- Kč


Trasa C – Gold /LOM VELKÁ AMERIKA – SVATÝ JAN POD SKALOU – KARLŠTEJN/

Začátek této zlaté trasy, dle mého názoru nejzajímavější trasy kolem Prahy, začíná jako obvykle ze Staré Hutě u Dobříše na parkovišti u nákupního střediska. Projdeme Dobříší a dále přes Voznici a Novou ves pod Pleší až městem Mníšek pod Brdy, kde nejdříve vystoupáme do kopcovité krajiny Brd a budeme pomalu serpentinami sjíždět do Řevnic. Dále budeme pokračovat přes Lety až na Mořinu, kde se nachází Lom Amerika. Zde samozřejmě zastavíme a můžete se podívat z vyhlídky na krásy lomu. Dále pak pokračujeme na Bubovice a Hostim, kde kolem řeky krásně dojedeme do cíle a tím je Svatý Jan pod Skalou s krásným kostelem, který určitě stojí za prohlídku i s výkladem. Je zde také studánka s pitnou vodu Ivanka. Odtud se vydáme přes Karlštejn na vyhlídku na tento majestátní hrad, kde je možné také vytvořit pár fotek. Po přestávce jedeme již zpět a to přes Liteň a Skuhrov až na Osov a Velký Chlumec a přes Brdy zpět na Dobříš a do cílovoé stanice - parkoviště ve Staré Huťi. Trasa má cca 85 km a délka 2.10 h s přestávkami 3 až 4 hodiny.

Cena trasy je 2799,- Kč.


Trasa D – OKRUH DOBŘÍŠSKEM = Dětská trasa

Začátek trasy začíná ze Staré Hutě u Dobříše na parkovišti u nákupního střediska a povede přes obec Mokrovraty – dále pak přes městečko Nový Knín , kde je muzeum zlata. V případě zájmu můžu zastavit a nafotit , dále pak projdeme obcí Libčice, dále pak Borotice, Drhovy, Rybníky a poté projedeme Dobříší kolem zámku a zpět do cíle do Staré Hutě u Dobříše, kde je možné navštívit památník Karla Čapka. Trasa má 32 km a délku 40 minut. Trasa je krátká a tímto vhodná i pro děti od 10 let.

Cena trasy je 1699,- Kč.

Jízda tříkolkou Velorex Dobříš 1 Jízda tříkolkou Velorex Dobříš 2 Jízda tříkolkou Velorex Dobříš 3 Jízda tříkolkou Velorex Dobříš 4 Jízda tříkolkou Velorex Dobříš 5


V případě zájmu je možné za Velorex vyrazit jako doprovodné vozidlo jak automobil tak motocykl a v případě zájmu je možné během jízdy se na místě spolujezdce vystřídat a zkusit spolujízdu. Při koupi na našich stránkách nebo přes Facebook je druhý voucher s 30 % slevou.

Chcete se svézt Velorexem, nebo byste rádi naše vozidlo přivítali na Vaší párty, oslavě či svatbě? Pak jsme Vám pro tuto příležitost k dispozici! Neváhejte nás kontaktovat.

Velorex samostatně nepůjčujeme, ale nabízíme k pronájmu včetně řidiče.